Pe lângă faptul ca astfel de ordine ar trebui să le dea Comisia Situații Excepționale, șeful de acolo practic instaurează un fel de cenzură. Cică nu prea mai avem dreptul să ne dăm cu părerea la TV. Ar trebui sa renunțăm la opiniile proprii despre pandemie