Îmi scrie o sursă că mult îndrăgitul fost deputat moldovean Constantin Țuțu ar fi fost internat în Spital în România, după infectarea cu COVID-19. Atenție, nu e o informație pe care o pot confirma. Dacă știți ceva - faceți un semn. Am zis sa o pun aici, poate știți voi mai bine ca mine