🇷🇴 Pe măsură ce cresc numărul de cazuri, în România nervii se întind la maxim, dar iese la iveală și oamenii incompetenți/breșele din sistem. Luni dimineață, managerul spitalului despre care vă spuneam ieri că s-a închis, a chemat tot personalul la muncă, inclusiv cei depistați cu COVID-19