"Băi Ciorici, ești neserios. Pune mai multe opțiuni de plată, nu toți vor pe Patreon". Sunt deja câteva astfel de mesaje pe care le-am primit, prieteni, motiv pentru care m-am mobilizat :) Cei care vor să susțină acest canal de informare în aceste momente o pot face deja în următoarele feluri: