Evident, sunt și persoane care îmi scriu să mă critice: Că nu fac cum trebuie, că postez prea multe glume, că dau prea multă importanță unor subiecte (apropo - ei de obicei sunt cei care nu susțin acest canal). Asta e, nu sunt perfect, cu fiecare zi încerc să fiu mai bun. Recunosc asta