Din aceeași ediție
Viceprimarul municipiului Bălți Nicolai Grigorișin spune că președintele Igor Dodon l-ar fi amenințat în timpul vizitei de joi, în nordul țării. Mai exact, susține că șeful statului i-ar fi spus „o să vezi ce ți se va întâmpla”
O nouă ședință amânată în dosarul Șor, la Curtea de Apel Cahul. Șor, nemulțumit că aceasta a fost convocată pe timpul stării de urgență
La final, un un pont: Cumpărați cremă de mâini de-acum. În aprilie n-o să găsiți 😜
P.S. Prieteni, a mai trecut o zi pe câmpul de luptă. Fac tot efortul pentru a menține și a dezvolta această resursă compactă de știri. Vă îndemn să intrați și să susțineți cu convingere pe Patreon.