🚦 Justiție Unii producători din Moldova au decis să profite de pe urma COVID19. Utilizatorii de Internet scriu că, spre exemplu, brânza Căsuța Noastră, s-a scumpit cu 25% în ultimele zile. Costă acum un pachet la Fidesco peste 37 de lei 18 martie 2020, 14:14