Din aceeași ediție
Acum vă dați seama cu cine intrăm noi la cârmă în această pandemie? Noroc de doctori... Așa că - mai bine să nu ajungem la spital
P.S. Sau poate se pregătește o cumpărătură aranjată. Nici asta nu m-ar mira.
P.S. Sau poate se pregătește o cumpărătură aranjată. Nici asta nu m-ar mira.