Ptiu, baba Vanga lovește iar 😀 După ce ieri mi se spuse pe surse, azi se confirmă oficial: Viceguvernatorul BNM, Ion Sturzu, a fost reținut la venirea în țară. Instanța urmează să-i aplice măsura de arest. Dosarul său face parte din investigația pe subiectul fraudei bancare