După ședința cu scandal de la CMC de ieri, Ion Ceban se întreabă pe facebook dacă nu ar fi cazul de organizat anticipate 😂 S-a pomenit în locul lui Chirtoacă, motiv pentru care era tare furios 🤣 Tot ieri seara a scris că ar fi bine ca membrii CMC să nu primească onorariul de 2000 de lei dacă nu sunt performanți. S-a referit la Chirtoacă și Năstase în special :)