Și încă una: Azi la ora 17.30 Ilan Șor adună oameni și jurnaliști la Raddison Blue pentru a face declarații. Cel mai probabil - iar prin Skype. Ei bine, nu asta e cel mai important. Dacă Șor o face tocmai acolo - înseamnă ca va spune ceva foarte important: Ori că lansează partidul la prezidențiale, ori vreo bombă mediatică. Mai degrabă a 2-a :) Așteptăm nerăbdători cu popcornul pe masă 😀