💣 Deci, în aceste momente lui Pavel Filip i se transmit privet-uri ca în cele mai vesele vremuri socialiste :) Eu zic că el e aproape îndoiat? Voi ce spuneți? 25 februarie 2020, 19:50
⭕️ Încă una și vă las pe azi: După ce noi împreună am creat o furtună în Partidul Democrat, divulgând informații despre ședința secretă PD-PSRM, Igor Dodon s-a supărat rău pe Pavel Filip și pe faptul că nu poate controla oamenii. A trecut la discuții hard 25 februarie 2020, 19:50 🔗 Link
🚦 Și imediat după asta, în presă au apărut investigații despre care v-am scris dimineață: Detalii despre cum fiii și prietenii lui Pavel Filip ar fi adus în țară 1,5 mln de Euro pentru Casa Presei și Cantina Guvernului. Și nu așa foaie verde, dar în detalii 25 februarie 2020, 19:50 sursa: bit.ly ↗ Sursă 🔗 Link