Deputatul Alaiba are niște % în cadrul firmei care gestionează hub-ul Columna 51. Știm că el e unul dintre cei mai vocali oameni anti-Dodon. Supriză, ieri seara în local au venit mascații să verifice orarul de funcționare. Da, exact, cu mascații se face asta. Greu să cred că e o "coincidență" :)