Dar, de câteva luni tot aud ideea că una dintre idei ar fi numele Nataliei Morari. Nu i-am dat importanță. Apoi iar am auzit de la cineva această ipoteză. Și iar am ignorat. Azi am văzut pe canalul Lustrația iar ideea precum că se testează un astfel de scenariu. Evident, vorbim de zvonuri. Nimic concrent. Și zic, ia haideți să facem un __mejdusaboicik__ să vedem cum ați aprecia un astfel de candidat contra lui Igor Dodon?