Cred că ați văzut și voi rezultatul la sondajul pe care l-am făcut ieri despre viitorul candidat la prezidențiale. Sincer, eu sunt uimit de % din dreptul lui Năstase. Dar, probabil o merită - pentru că nu a tras concluzii după alegerile locale de anul trecut