Casa Regală a Marii, adică Regina Elizabeta a II-a, a dat un comunicat de presă în care oficial spune că e ok cu decizia lui Harry și Megan de a-și trăi viața independent și de a se separa de Casa Regală. Scrie în comunicat așa: "Sunt mândră despre cum Megan a intrat așa repede în familia noastră". Uhh... ce frumos i-a spus. Doar pentru cei care pot citi printre rânduri 😂