Pe mine mă miră omul acesta. Având un rating care se duce cu vitează uluitoare în jos, acesta face gafe după gafe. Ultima: Andrei Năstase o atacă indirect pe Maia Sandu, rămasă unicul lider veritabil al opoziției. Spune el așa: Sugerează că regretă candidatura Maiei Sandu la prezidențialele din 2016. Pe lângă asta, mai continuă retorica că Maia Sandu a greșit când și-a asumat răspunderea la finele lui 2019, care a dus la demisia Guvernului. Trimiteți un consilier bun să-i explice că asta nu face decât să-i dăuneze rating-ului și mai mult