Procurorii au reușit, într-un final, să intre în casa lui Sternioală. Fostul vice-președinte al Curții Supreme de Justiție a deschis singur porțile, după ce a văzut echipa de intervenție pregătită să pătrundă forțat în gospodăria sa, scrie anticorupție.md