Marile porcării se întâmplă de sărbători. Azi CCA are ședință la 14.00. TVR a solicitat licență națională, după ce Prime-ul lui Plahotniuc a renunțat la ea. Cum credeți, își va reprimi TVR licența luată abuziv de Voronin? Sau acolo se va întâmpla ca de obicei: Primul în Moldova al PSRM va fi "tunat" bine înainte de prezidențiale?