La sfârșit, vreau să vă reamintesc că faza sărbătorilor de la acest Crăciun pe stil nou a venit de la socialiști. „Fericiun crecit” a spus o deputată socialistă în mesajul său de felicitare. Și pe Facebook a început un val de trolling cum rar am mai văzut. Să crecim fericiunul până la capăt, prieteni :D