Între timp, AVIA INVEST ne fericește azi și anunță că Moldova va deveni un hub regional. Asta pentru că aeroportul va fi iar modernizat și iar vom deveni cei mai cool. Am mai fost odată și ni s-au golit buzunarele de 1 mlrd :D Ce-i drept, desenul de pe hârtie prezentat presei arată frumos 😀 Aici vedeți și proiectul video. După cum se înțelege, totul a fost gândit din timp 😜
24 decembrie 2019, 17:46
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală