Andrei Năstase continuă să dea vina pe alții când vine vorba de eșecul de la alegerile locale pentru funcția de primar al Capitalei. A postat chiar și un filmuleț la subiect pe pagina de facebook, care a fost realizat de WatchDog, unde se vorbește despre fake news-urile din campanie. Mai pe scurt, de vină e propaganda lui Dodon și știrile fake 😂