Andrei Năstase a acordat un interviu pentru UNIMEDIA. Ce să vă spun, omul n-a înțeles nimic. De vină pentru că a pierdut alegerile sunt propaganda, minciuna, fake news-urile. Dar în niciun caz el 😀 Ei bine, să-l lăsăm să se pregătească de prezidențiale, așa cum spune chiar el