Citisem chestia asta acum câteva zile, dar am uitat de ea. E atât de importantă, încât nu trebuie să o trecem cu vederea. Guvernul Chicu vrea să crească taxele pentru importul de mașini HYBRID. În toată lumea Guvernele susțin și promovează electrificarea și transportul ECO, în timp ce la noi e invers: Să murim naibii întoxicați de aer poluat