Dacă n-ați fost la masă, vă sfătuiesc să mergeți. Mâncăm, bem o cafea și repejor înapoi, căci la ora 15.00 ne așteaptă conferință de presă organizată de Vlad Filat. Puține șanse să sară totul în aer, dar așa, din interes sportiv, deschidem privesc.eu într-un tab și ascultăm cu o ureche 😀