Un grup de magistrați care acuză procurorii de presiuni. Da, în scrisoarea lor se menționează foarte interesante tactici. Însă eu nu cred o iotă din ce spun. Sau cel puțin nu-l iau ca un adevăr final: Printre ei este și Gh. Pavliuc, care acum vreo 7-8 era parte a circuitului lui Plahotniuc, ultimul încercând să ne preia prin atac raider afacerea UNIMEDIA. Deci, praf în ochi. Ori, poate fi și altă situație - s-au amestecat cu niște judecători onești ca să scape și ei. Cameleoni, nu alta