Din aceeași ediție
Odată ce au intrat în funcție, socialiștii Ion Ceban de la primăria Capitalei și premierul Ion Chicu au început munca de zor. Mai bine spus - au început să-și facă reparație:
Iar primarul Ceban își face reparație capitală în oficiu
Normal, cu asta trebuie de început mandatul 😂