Noul Primar al Capitalei Ion Ceban a spus ca angajații instituției se vor muta într-un nou sediu. Unul open space. Iar serviciile vor fi digitalizate. Acesta însă n-a menționat unde. Voi ce credeți?
18 noiembrie 2019, 12:55
· sursa: m.radiochisinau.md
↗ Sursă originală