Din aceeași ediție
Da' vestea super faină din domeniul tech vine azi de la Apple. Azi au lansat MacBook Pro de 16 inch. Și au închis vânzările pentru modelul de 15 inch. Ce să spun, campiutăr super fain, cu vreo 30% mai puternic ca modelele precedente, în care poți să bagi până la 64 GB RAM. Wawawiua!
Doar că, asta e pentru utilizatori avansați și 70% nu au nevoie de așa specs. Acum se cere un model de 14 inch, mai ușor, dar tot așa de puternic :D
Pregătiți baaaanii! :D