💣 Tadadadaaaam! Unul dintre democrați recunoaște că PD ar putea vota un Guvern tehnocrat. Evident, PD-ul are niște condiții "drastice" 13 noiembrie 2019, 10:21
🕹 Ia să le auzim: „Un guvern tehnocrat ar putea fi votat, inclusiv cu susținerea PDM, în situația în care avem clar un candidat desemnat la funcția de prim-ministru, va fi desemnată echipa sa și programul de guvernare”, a spus Ciubuc în cadrul unei emisiuni de la PRO TV 13 noiembrie 2019, 10:21 sursa: cotidianul.md ↗ Sursă 🔗 Link
🔴 Băieți, hai să facem un deal: Noi toți știm deja că aveți înțelegerile făcute. Nu vă mai prefaceți, totul și așa e clar :) 13 noiembrie 2019, 10:21 🔗 Link