Lucrul cu adevărat curios: Va vota PD un nou Guvern sau îi organizează o "padleankă" ? Eu zic că va vota, deoarece alegerile anticipate înseamnă azi îngroparea PD și schilodirea PSRM. Și nimeni nu va face acest cadou blocului ACUM, care apropo - din prostie a rămas fără cârma Capitalei, fără premier, fără Guvern, iar mai nou - Maia Sandu și Andrei Năstase - nu pot fi nici deputați. Offf... aș spune ceva, dar tac