Pentru Igor Dodon demiterea Guvernului nu e o soluție care îi place, pentru că îi face mari probleme pentru realegerea în calitate de președinte anul viitor. Însă, pentru a arăta cine e șeful - așa cum am spus și săptămâna trecută - sunt foarte mari șanse ca Executivul să fie demis. Îmi este greu să-mi dau seama ce soluție între ar putea găsi, pentru a ieși toți curăței din povestea asta
Haideți să votăm 😀