Concluzia: PD nu vrea să fie responsabil dacă mâine cade Guvernul. Iar de asta să profite PSRM și Dodon. Deci pe a noastră n-o votăm, dar pe a altora - da! Tare amuzanți 😅 Asta înseamnă că socialiștii sau Șor trebuie să înainteze altă moțiune de cenzură până mâine