Toată lumea e în așteptare. Toți vorbesc cu toți ca să înțeleagă cum stau lucrurile. După ce ieri Maia Sandu s-a văzut cu ambasadorul UE și SUA, azi și Igor Dodon face același lucru. Mâine e ziua cea mare în Parlament: Se decide dacă cade sau nu Guvernul