Și O. Țîcu a declarat că-l susține pe Năstase. Uite, chestiile astea mie-mi este greu să le diger. După ce acum 2 săptămâni îi spui că e mizerabil, cum să ai tupeu, fățărnicie, ziceți-i cum vreți, ca apoi să spui că îl susții. Da, înțeleg că susții un vot împotriva socialistului, dar nici chiar așa. Este peste măsură. Cică i-a pus o condiție, pe care Năstase o va respecta. Povești cu zmei. Asta vorbește despre calitățile morale ale dlui Țîcu. Cu părere de rău