Am ajuns să o vedem și pe asta. Autoritățile moldovenești l-au anunțat pe Plahotniuc în căutare internațională. Zilele trecute am citit niște zvonuri precum că acesta ar fi în Ucraina. Acolo unde, de fapt, ar fi cel mai sigur pentru el în prezent. De astfel de locuri are nevoie - unde banii îl pot ajuta să se protejeze. Londra și Miami, ne variant :D