Ceban și Năstase s-au întâlnit aseară la JurnalTV pentru o nouă rundă de dezbateri. A fost iar despre cine cu cine e cumătru, cum ei lucrează, dar alții nu, Năstase s-a lăudat cu reformele de la MAI (interesant ce cred polițiștii :D), iar Ceban - cu succesele din Consiliul Municipal. Concluzia: Chișinăul e pierdut pentru încă vreo 4 ani 😢