Șase indivizi au bătut fără milă 2 tineri în centrul Capitalei. Chiar lângă Catedrală. Au apărut primele imagini filmate de martori oculari. Asta da reformă a poliției... chiar în centrul orașului. În urma altercației, unul din tineri este și acum internat la spital, fiind în stare gravă, iar persoanele care l-au lovit de mai multe ori au fost eliberate de organele competente imediat după audieri, fiind cercetate în stare de libertate. Câtă sfidare