Șeful de la Procuratura Anticorupție, Viorel Morari, să lichește deja de noua guvernare. Spune el că deja analizează dosarul privind finanțarea ilegală a PSRM. Ce să mai vorbim :) Evident, o finalitate nu va exista. Iar acesta e primul motiv de ce Morari trebuie eliminat din sistem