Incredibil, dar adevărat. Năstase și Ceban au fost aseară la dezbateri la ProTV. Asta dacă le putem numi dezbateri. Au vorbit despre powerbank-uri, că Năstase l-a propus pe Robu la funcția de procuror interimar, însă despre soluții pentru problemele orașului - MAI PUȚIN. Iată așa candidați avem :(
Printre altele: