Dar cel mai amuzant este că în cele 10% ale sale, Dorin Chirtoacă vede răsăritul steluței PL. Ptiu, cum de n-am observat. Ei hai să fie, dacă spune el :D Să-l lăsăm să trăiască acest vis frumos. Maxim ce îi doresc lui Dorin Chirtoacă - să facă politică în Parlament. A "administrat" orașul suficient :D Dar la politică, jos pălăria, se pricepe