Ion Sturza sugerează pe facebook că Dodon ar fi cumpărat prin persoane interpuse un site faimos. Eu știu doar de o tranzacție anunțată azi dimineață: Vânzarea UNIMEDIA. Dar nu către Igor Dodon, dar către Sergiu Banari :) Să fie oare adevărat? Urmărim atent politica editorială :D