Peste 200 de microbuze au staționat azi în PMAN, iar șoferii au protestat și au cerut majorarea prețului la călătorii. Maia Sandu le-a luat-o din scurt: Nu i-am văzut să protesteze atunci când regimul oligarhic le interzicea să lucreze. Good point :D