Sunt de acord cu cei care spun că nu viteza și trecerea la roșu au fost cauza accidentului de ieri, ci corupția și indiferența, care au permis ca așa specimene, care au încălcat de nenumărate ori legea - să aibă permis și automobil
P.S. Există se pare și niște dosare pe numele femeii.