Din aceeași ediție
Știți ce mi-am dat seama? Azi e sărbătoare mare-n sat. Azi se face 1 an de când am început să fac selecția știrilor pe care le citesc, 1 an de când le public pe Telegram
Se face 1 an de când această comunitate a crescut de la câteva zeci de membri la peste 1 100. E un an de când trimit în fiecare zi sinteze, gânduri și insight-uri despre actualitatea din Moldova.
Probabil vă întrebați cine sunt oamenii care susțin canalul? În prezent, avem așa:
1️⃣ 5 oameni BATMAN - donează $15 lunar.
2️⃣ 2 oameni Luptători - donează $10 lunar.
3️⃣ 22 de oameni Curajoși - donează $5 lunar.
4️⃣ 30 de persoane care ne susțin și donează <5$ lunar.
Vreau să vă mulțumesc tuturor pentru feedback, mesajele care mi le trimiteți în privat, dar și susținerea care ne permite să mergem înainte. Am planuri interesante, dar cu info despre ele revin mai târziu
Să ne dorim tuturor știri bune ;) Sus Paharu'! 🍾🍷🥃