Ptfiu! Andrian Candu își schimbă declarațiile. După ce declarase anterior că Viața-i viață cu referire la cazul expulzării profesorilor turci, aseară acesta a spus că e răvășit. Oamenii de pe facebook scriu că fostul spiker merită o diplomă pentru ipocrizie