Asta e bună! Chișinăul s-ar putea pomeni că are 2 primari. O sugerează Voronin. Asta dacă Ion Ceban câștigă alegerile, iar Andrei Năstase obține o hotărâre judecătorească prin care se anulează încheierea de anul trecut. Bancurile în politică, se pare, vor continua multă vreme