Tot despre primărie. Se pare că Ruslan Codreanu are cu ce se lăuda. E parte într-un dosar penal pe achiziția celor 31 de autobuze pentru Chișinău. În replică, acesta spune că nu a fost în comisie și nu are nimic de a face cu acest subiect. Aha, dar a avut atunci când s-a lăudat în foto din PMAN când au fost aduse în Moldova :)
10 septembrie 2019, 15:24
· sursa: mold-street.com
↗ Sursă originală