După ce s-a autoizolat ani de zile, Pavel Filip a decis să meargă la emisiune la JurnalTV. Acesta a spus că Plahotniuc a greșit că nu s-a îngrijit de imaginea sa. Ce să mai corectezi, dacă Minor SRL s-a îngrijit de tot ;) Aici și un stop cadru bun de la emisiune