Se pare că autoritățile, și mă refer aici la PG și CNA, nu se grăbesc să soluționeze problema cu concesionarea Aeroportului. Deputatul Munteanu declară că sunt 264 de ore de când comisia Parlamentară a anunțat că a depus o sesizare, menționând neregulile, însă nu se întâmplă nimic. Hello, mr. Robu, mr. Flocea, where are you?